Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai "Danubius"-...

Szerintetek a mai "Danubius"- és "Juventus Rádió" nem teljes csúfolata névelődjeinek?

Figyelt kérdés

Mindkettőt a Sound Plus Kft. üzemelteti.

A "Danubius"on csak zenék és reklámblokkok mennek.

A "Juventus"on pedig?

Hát "nyugis popzene".(és reklámok)

A cég portfóliójába tartozik a BDPST(Budapest) Rock is.



2023. márc. 12. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom az-e, mert vagy 15 éve egyáltalán nem hallgatok rádiót. Mármint magyart. A Budapest Rock-kal próbálkoztam egy időben, de mivel az óránkénti hazu... izé, úgynevezett hírektől állandó hányingerem volt, ezért inkább maradtam a CD / kazetta / mp3 / stream által nyújtott kényelemnél.
2023. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennek ott hírek?
2023. márc. 12. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát hogy most mi van azt nem tudom...
2023. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mostanában nagyon gagyi rádiók lettek. Frissiteni kell ezeket a rádiókat. Nem pedig az ellekezöjét csinálni.
2023. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a frissítések is balul sülnek el(most).
2023. márc. 12. 14:12
 6/9 A kérdező kommentje:

Én azt várom el egy rádiótól, hogy szórakoztassanak, S hitelesen tájékoztassanak.

Ez együtt sajnos egy meglévő rádiónak sem sikerül ma Magyarországon.(legalábbis ami az ismertek közül)

2023. márc. 12. 14:20
 7/9 A kérdező kommentje:

(*legalábbis ami az ismereteket illeti)

*s

2023. márc. 12. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled. Ezek a rádiók az elődjeik megcsúfolása.
2023. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megcsúfolása az elődeiknek. Azzal egyetértek, hogy nem feltétlenül lett jól kialakítva az arculatuk, ahogy nekem személy szerint hiányzik egy kis emberi szó is a zenék közül, legalább a nappali 10-18 óra közötti sávból. A logók például nagyon bénák, a szignálok nem rosszak, de már nem is frissek. Viszont hamarosan (újra)indul a jelenlegi 3 mellé a Roxy is, ha minden igaz, csak mai zenékkel.
2023. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!