Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtörténhet ezaz egész a...

Megtörténhet ezaz egész a valóságban is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap egy buliból elég részegen értem haza, és egy elég érdekes álmom volt miután elaludtam. Jelenleg nemvagyok szerelmes, de álmomban azlettem, egy nagyon kedves lány volt az és egésznap nem megy ki a fejemből az álom, annyira valóságos volt, és annyira jó, mert azaz ember az álmomban úgy törődött velem, mint még soha senki, és azaz érdekes az egészben, hogy az arcát nemtudom felidézni, de biztos hogy láttam már a valóságban( nem teljesen volt idegen). Lehet, hogy találkozni fogok ezzel a valakivel kis idő mulva?Mit gondoltok? 21/L

2023. márc. 18. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Az álmod annyit jelent, hogy erre vágysz, magányos vagy. Köze nincs az adott személyhez, csak oda kellett valamilyen arcot képzelned.
2023. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Annyi bizonyos, hogy nem volt a párnád alatt a magyar helyesírás szabályai című könyv.
2023. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Egyet biztosan jelent: leszbikus hajlamaid vannak.("nagyon kedves lány volt" vs. "21L")
2023. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Igen. Simán.
2023. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!