Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Büntetés jár ha füvet és...

Büntetés jár ha füvet és gyógyszert találnak a véremben? Kimutatja egyáltalán?

Figyelt kérdés
Májamat vizsgálják a bőrhibáim miatt a véremből, vérvétel előtt kb 1 héttel füveztem és frontinoztam. 2 héttel azelőtt xanaxot próbáltam ki. Nem vagyok függő, nincs receptem és soha sem veszek, nincs nálam otthon egyik sem. Csupán kiváncsiság.

2023. márc. 23. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem azt keresik, nem számít hogy mi van a véredben. Ha találnak sem jár feljelentéssel. Majd ha a rendőrök elkapnak vele és drogtesztet csinálnak, akkor magyarázkodhatsz hogy az micsoda.
2023. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem (!) szerint, ha a labornak van feljelentési kötelezettsége, akkor meg is teszik. Ám úgy gondolom, nincs.
2023. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy jár. Ha csak nem drogtesztre mész, vagy sportolói dolog miatt meg se nézik.
2023. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
voltam sok vérvételen már, nem néznek ilyesmit ha nem arra irányuló
2023. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Azért gondoltam, hogy kimutatja mert a májamat nézik.
2023. márc. 23. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Orvosi titoktartás köti őket. Ráadásul a felsoroltak közül egyedül a fű illegális, dacára annak, hogy az messze a legkevésbé káros a felsoroltak közül.
2023. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Az orvosi titoktartás erre nem vonatkozik. Ellenkezőleg. Bizonyos esetekben az orvos mérlegelési lehetőség nélkül köteles feljelentést tenni. Pl., ha egy összevert gyereket visznek be.
2023. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben orvos nem jelenthet, ha a beteg ruházatában táskájában találnak kábítószert az más, azt jelenteniük kell, ezt nem jelentik.
2023. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!