Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem az autóiskolákat,...

Nem értem az autóiskolákat, mert reggel 7-től, délután 4 óráig dolgoznak. Most az aki munkára jár, vagy iskolába, az hogy tudja megoldani azt, hogy ebben az időintervallumban el tudjon menni hajtani??

Figyelt kérdés
Ti hogy oldjátok meg ezt? Mert nem értem, hogy ennek mi értelme így.

2023. márc. 23. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan oktatók akik délután 6-ig vagy akár 8-ig is dolgoznak
2023. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ottani oktatóknak is ez a munkaideje, ök sem akarnak túlórázni.

De vannak, akik ez az idötartam elött-után is dogloznak.

Mellesleg bárki nem tudja oldani egy-egy fél nap szabadsággal, hétvégi órákkal - ahogy tápasztalod is, mert rengeteg embernek van jogosítványa, annak ellenére, hogy járnak munkába.

2023. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem tom... én az oktatómmal még éjfélkor is keringtem erre-arra.
2023. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden oktató így dolgozik. Én sokat vezettem hétvégéken is.


Egyébként off topik, de hová valósi vagy? Mindig olyan aranyosnak tartottam, ezt a vezetni helyett "hajtani", meg jogsi helyett "hajtási". Egyszer egy szlovákiai magyar kérdezte tőlem, van-e hajtásim, hirtelen azt sem tudtam, miről beszél... 😅 Gondolom tájszó, és a régi nyelvből maradt meg, mert a lovas kocsik esetében anno hajtották a lovakat?

2023. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresni kell olyan oktatót, aki vállal hétvégéket vagy esti időpontokat. Felénk (Bp közeli kis település, általában bent oktatnak a városban) rengeteg tanulóautó kering szombat délelőtt vagy hétköznap este 6 körül. De az első oktatóm már reggel 6-tól fogadott. Igaz, ahova én jártam, ott az ilyen extra időpontokért felárat kellett fizetni.
2023. márc. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Hát, majdnem mission impossible.

Én úgy oldottam meg, hogy megbeszéltem a főnökömmel, hogy bizonyos napokon előbb lépek vagy később érek be,így neccesen, de még tudtam oldani. Amúgy mindkét oltatóm elvileg vállalt hétvégét,de a gyakorlatban mindig vagy betelt, vagy túl kevesen voltunk, és 2 emberért nem akartak bejönni a városba.


Tanuld meg, barátom, hogy alkalmazottként Magyarországon kutyával se vesznek. Lesz@rja a munkaidődet az autósiskola, amikor a nap közepére kapsz vizsgaidőpontot, ahogy a bank, a kormányhivatal és a futárszolgálat is. Mi csak akkor számítunk, ha adót kell fizetni.

2023. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!