Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is szereti letiltani az...

Más is szereti letiltani az embereket a facebookon vagy csak én?

Figyelt kérdés
Mindenkit letiltok, aki beszól nekem

2023. márc. 26. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem lelem ebben élvezetemet.
2023. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Sok embert tiltootam, de csak kettőt beszólást. Nem szoktam okot adni rá. A többiek meg marhaságokat írtak a profilomra. Egy ideje jól begombolkoztam, azóta csak a családom tud írni.

Politikai, vallási idióták voltak ezek.

2023. márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

A politikai, és a vallási idiótákat, meg a betegesen állatvédőket, ha belefutok olyanba, én is tiltom. Ott van gond ám a toronyban!

De azokat az embereket, akiket ismerek személyesen is, nem szoktam tiltani, ha valakinek valami baja van velem, azt beszéljük meg, ha lehet.

2023. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit művelsz, amiért rendszeresen beszólnak?


Egyébként sok embert tiltottam le, de nem élvezetből hanem pl. Exek, sz.r barátok, volt osztálytársak és kollégák ismerősi köreit, hogy ha akarnak se nézegessenek, mert nekem úgy jobb. Ennyi.

2023. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
a pár milliárd felhasználó közül csak te...
2023. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szimpla összeveszés/véleménykülönbség miatt nem. Akik nálam tiltva vannak, azok komoly okkal.
2023. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egy ex-kollegat tiltottam, aki hátbatámadt és a szemembe hazudott. Gondolom pontosan tudta, hogy miért tiltottam, mert semmi meglepődesnek nem adta jelét..
2023. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Szerinted tudnia kellett volna róla?
2023. ápr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
7-es vagyok. Először csak töröltem az ismerősök közül, nekem másnap egyből feldobta őt az ajánlásoknál, gondolom neki is engem. Utána tiltottam is. Pont abban a hónapban találkoztunk volna, teljes kussban volt, se sms, se semmi, szerintem pontosan tudta, hogy letiltottam és nyilván azt is, hogy miért (ellenkező esetben, ha vki nem vétkes, akkor rákérdez, hogy hahó mi történt, itt csak konstatálta, hogy lebukott és eddig tudott kihasználni).
2023. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bálint6969 ***** válasza:
Szerintem egy kicsit nehezen viseled a kritikát, ha meg annyian "beszólnak" annak valószínűleg oka van...
2023. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!