Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt tényleg ki tudja jelezni...

Ezt tényleg ki tudja jelezni az NGL vagy csak szívatás?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm a napokban kapott egy olyan üzenetet, hogy látják, hogy magának teszi fel a kérdéseket, holott ez nem is igaz mert nekem se adott ki ilyesmit.

Ezen felbuzdulva ma kipróbáltam, hogy írtam saját magamnak, és azt tettem ki, megnézte a barátnőm, és ugyanúgy jelent meg neki, mintha valaki más írta volna.

Tehát ez valószínűleg csak szívatás volt gondolom.



2023. ápr. 1. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Jajj kis butus... Hát hogyaefnébe ne látnák hogy saját magának írja... :D 1-2 után még nem szólnának, de gondolom barinőd nagytételben nyomta és ez feltűnt.
2023. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyan, mégis mi tűnne fel nekik? Ha én megnézem valaki ngl-es insta sztorijait, nem látom, hogy ezt a kérdést Tóth Pista írta, ezt meg Kovács Mariska. Még azt sem látom, hogy nekem ki ír, akkor hogy a fenébe lehetne látni azt, hogy másnak ki ír?
2023. ápr. 1. 16:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez szerintem úgy hülyeség, ahogy van, de mindegy. És egyébként nem, nem magának tette fel a barátnőm a kérdéseket 100%, mert együtt voltunk, ott ültünk egymás mellett, amikor érkeztek a kérdések. Egy csomó olyat kapott, hogy milyen szép, járnának vele stb. és gondolom valami féltékeny p@csa, aki meg olyan ronda lehet, mint a világháború, biztos nem tetszett neki, hogy írogatnak a barátnőmnek, őt meg még csak bottal se piszkálnák meg, ezért akarta azt bemesélni, hogy tuti, hogy magának írta ezeket, mert kijelzi neki.
2023. ápr. 1. 16:55
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak épp ezaz, mégis hogyan látná, hogy ki írogat a barátnőmnek? Ki ő, a miniszterelnök, hogy hozzáfér mindenhez és mindenkihez?
2023. ápr. 1. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!