Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A macskának tényleg nem tessz...

A macskának tényleg nem tessz a tej?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tessz?

Az mit jelent magyarul?

2023. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tessz a (tehén)tej. Nem mindegyiknek, de van amelyik érzékeny a laktózra. Amelyik állatot még szoptatni kell, azt az anyja megoldja, nem kell neki más forrás (vagy akkor keresni kell egy másik anyát), amelyik már nem szopik, annak tejre sincs többet szüksége.
2023. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tesz akartam írni
2023. ápr. 7. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És az mit jelent hogy nem tesz a tej?
2023. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskáim laktózmentes tehéntejet lefetyelnek minden nap, imádják és úgy látom hogy tessz. Az egyik már tizenvalahány éves, szóval még csak attól sem kell tartani hogy öregkorára kihullanak tőle a fogai/bajsza/karmai stb...
2023. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tesz jót a tej sorry
2023. ápr. 7. 18:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha hasfájós lesz tőle, füvet rágcsál rá és fosik is, akkor mindenképp abba kell hagyni a tejivászatot.


Az embereknél is és állatoknál is kialakulhat idővel laktózérzékenység.


Alapon tejre babakorban van szükségünk igazán, a későbbiekben az étel-ital paletta tágul, így a tej nem szükséges.

2023. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs szüksége rá és igen, a macskák többsége laktózérzékeny.

Laktózmentes vagy spéci macskatejet lehet nekik adni, de csak nasiként, nem víz helyett.

2023. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, igen azt talán hozzá kellett volna tennem hogy a vízhez hozzáférés a legfontosabb ahogy a 8-as is írja, a tejet viszont aznap már nem szoktam utántölteni ha kiitták, csak a vizet.
2023. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!