Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan akadt ki? Nincs semmi...

Jogosan akadt ki? Nincs semmi baja a macskának

Figyelt kérdés
Szóval... A múltkor jött hozzám egy barátnőm és pont bent volt a macska a szekrényben. Mert mikor teljesen megőrül a cica és semmi kedvem vérző, gennyes sebekkel menni másnap,ezért bezárom a szekrénybe. (Ahol egyébként tök jól érzi magát.) És ezen ő annyira kiakadt, hogy "hogy tehetek én ilyet" meg "egy csepp emberség sincs bennem" hát mit ne mondjak ez nekem is elég rosszul esett. Ha kaparászik vagy nyávog a macska kiengedem,nem tartom fogva, vagy nem kínzom. Ezt elmondtam neki is, de már teljesen felhúzta magát, odaadta amit hozott és ment is haza. Azóta nem ír, nem is beszéltünk. Szerintetek normális a reakciója??

2016. okt. 3. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Én még le is köptelek volna.
2016. okt. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem jutna eszembe a szekrénybe zárni a macskámat. Valószínűleg én is kiakadnék, ha azt látnám, hogy valaki ezt teszi. Te mit szólnál hozzá, ha valaki a szekrénybe zárna?
2016. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valszeg én is összeturnám a ruhákat majd összegömbölyédnék és aludnék. Vagy játszanék a sötétben. Mint ő .-.
2016. okt. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!