Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtam este a metrón egy...

Találtam este a metrón egy zsetont, ami az egyik pesti kaszinóba van, mit tudnék vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Ha bemegyek, beváltják? Vagy menjek be játszani vele?

Ki lehet hozni onnan egyáltalán zsetont?


2023. ápr. 7. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Játssz vele, vagy válts be a kaszinóban, de meg tarthatod emlékbe, vagy szerencse talizmánnak. Név (kaszinó neve) van ugye a zsetonon? Mert ha nincs akkor csak fake, vagy játék zseton.
2023. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, rajta van a neve, meg az összeg.

Nem kis pénz, úgyhogy nem szeretném megtartani.

Csak szerintem, ha simán bemegyek vele, tuti megkérdezik, hogy honnan van, azt nem mondhatom, hogy találtam, lehet még el is veszik. Szerintem kaszinókból nem hozható el zseton. Vagy igen? Akkor meg bizonyítani kellene név szerint hogy kitől van. Azt olvastam hogy aki bemegy, regisztrálják ott. Nem mondhatok be kamu nevet.

2023. ápr. 7. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Passz. Nincs további ötletem. Sosem jártam kaszinóban.
2023. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem baj, azért köszi szépen hogy írtál és próbáltál segíteni :)
2023. ápr. 7. 22:28
 5/6 anonim válasza:
100%
Hivatalosan nem lehet zsetont kihozni, de sokan ki szokták. Menj be, ülj le és játsz vele. A dealernek nem fog feltűnni, hogy honnan van. Aztán ha mégis megkérdeznék, mondd, hogy az egyik spanod adta:)
2023. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Találtam a metrón egy húszezres bankjegyet, mit tudnék vele kezdeni? Odaadjam valakinek? 😄
2023. jún. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!