Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire felkapott...

Miért lett ennyire felkapott Azahriah?

Figyelt kérdés
Youtubon olvasgattam a klipjeinél,hogy olvadoznak em,berek milyen fantasztikus de isten igazán jó van egy stílusa ami egyedi de tudásban rengeteg más fiatal is van aki tudna hozni zenében ha lenne esélye.Egyébként furák az emberek felmagasztalnak valakit vagy valamit ,hogy hú de fantasztikus a legjobb aztán xy idő múlva jön újabb elméletileg jobb vagy másabb aztán meg azt istenítik.Miért jó ez?Szerintem nincs legjobb mert mindig más nem lehet a legjobb csak jó és kész.Kicsit pl az autó tesztelők jut nak eszembe mikor beülnek egy autóba aztán jön a duma a világ legjobb autója ennél jobb nincs,aztán beülnek egy másikba ugyan ez a duma aztán így tovább sorban de így ezek a szavak hiteltelenek.

2023. ápr. 12. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

nem sikerült megértened.


amúgy attól hogy valamibe sok időt fektetnek nem jelenti hogy jó.

ahogy szoktamvolt mondani jó munkához idő kell szarhoz meg mégtöbb


de amúgy egy szóval se mondtam hogy rossz lenne csak hát tudni kéne mondatot értelmezni

2023. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

7/


Nem értem,hogy jön ide a szép nő csúnya férfivel dolog,a szépség relatív kinek mi tetszik és emberek vagyunk bárki leszólíthat bárkit vagy bárki járhat bárkivel külsőt félretéve.Egyébként a külső csak egy skin a csontvázon kinek mi adatott meg de ettől se jó se rossz nem lesz senki és bárki járhat bárkivel külsőtől eltekintve.

2023. máj. 20. 22:06
 13/14 Anonymuska ***** válasza:
57%
Azért lett népszerű, mert manapság az ilyen trashcelebekre van kereslet pl bartos, molnár kiki meg ezek. Na persze Azzahriah nak még egy pár szintet lejjebb kéne ehhez sűlyednie de sajna a mechanikàja hasonló. Akik őt nézik valszeg fiatalok, ami tisztelet a kivételnek de nem minden mai fiatalnak erőssége az analitikus gondolkodásmód. Tehát tök mind1 hogy milyen zenét hallgatnak mivel itt az önsajnáltatással, nagyképűséggel, önfényezéssel és magamutogatással van a gond amit ezek a trashcelebek mutatnak. Azzariah nak meg nincsen valszeg olyan semmilyen hangja aki kicsit jártasabb az éneklésben az tudja hogy autotune-al bármit össze lehet hozni. Amúgy a fiataloknak nem biztos hogy ő mutatja a dolgot, lehet hogy csak páran magukra ismernek benne. Egyébként ez a viselkedés teljes mértékig természetes ilyen korban (az már más kérdés hogy mennyire káros és töketlen) majd mikor felnőnek akkor kinövik és Azzariah is örökre a sűlyesztőbe zuhan. De ez mégegyszer mondom full természetes, megnézitek mindíg vannak aktuális tini sztárok pl. Ganxta zolee a kétezres évek elején. De a mostani tinisztárok összefoglalva tényleg sokkal töketlenebbek de ez is hamar tovább fog szállni és talán a következő tinisztár valamivel több értelemben fogja nevelni a fiatalokat. Na te kis okos, elolvastad amit írtam🤗
2023. máj. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
49%

Szerintem teljesen meg érdemli, hiszen valljuk be, azért nagyon tehetséges a magyar előadókhoz mérten. Persze teljesen meg értem, ha más nem ért egyet, mindenkinek más a zenei izlése, de viszont nagyon jó a hangja, a zene stílusa is különleges, most ha csak magyaroszagrol beszélünk szinte mindenki "másolja" a másiknak a stílusa,mert a legtöbbet már nem lehet egyszerűen inspirációnak nevezni.


Nyilván ha néhány külföldi, akár pop, kpop, jpop, vagy bármilyen másik mufajbol származó zeneszhez képest (nyilván a nagyon tehetségesekrol beszélek// nem feltétlenül felkapott) akkor, mint más mondta eléggé basic.

De véleményem szerint, ugye mivel tehetséges, és a "másabb" stílusa miatt ennyire népszerű

2023. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!