Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik alkoholisták, vagy csak...

Akik alkoholisták, vagy csak zugivók azok hová szokták otthon eldugni az italt ?

Figyelt kérdés
És az üvegeket, dobozokat hogy viszik ki a lakásból, hogy ne legyen feltűnő ?

2023. ápr. 17. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a kellö gyakorlatuk, ennek ellenére idövel mind lebukik
2023. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt gyűjtöd az ötleteket? :D

Inkább szokj le! Olcsóbb így élni. Én elittam egy lakást...

2023. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyílt lapokkal játszom, inkább erőlködök a ritkán és minőséget vonal felé egyre durvábban. Napiból jöttem vissza hetibe, és nem is feltétlenül tolom emlékezetvesztésig már. Mondják, hogy fejben dől el. Igaz, de megtévesztő. Folyamatosan és őszintén kell körbejárd akár hónapokon át is a dolgot, mire magától értetődő lesz jobban csinálni. A dugiban szeszelés sehova nem vezet.
2023. ápr. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nagyobb mennyiségben éri meg a piát venni, mert a kis pl rakéták lehúzások (és nagyban jobb a minőség is). A páleszt egyből átönteni vizes üvegbe, a whiskyt pl teásba stb és akkor már nem cink. A sör mellett mindig legyen alkohol mentes is és ha magyarázkodni kell bemutatod azt az egyet hogy te azt iszod ;)
2023. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint gyakorló alkoholista kérdezem: ki vagy mi elől kéne nekem eldugni az üvegeket, legyenek azok akár telik, akár üresek?
2023. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én nem dugtam el otthon soha,viszont reggel egy 2 literes Fanta narancsból letöltöttem fél litert és feltöltöttem Vodkával.Azt vittem magammal mindenhová.Ez egy régi történet,90-es években volt.
2023. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Begyűjtik házon kívül, majd otthon a kannácskájuk (kuki) előveszik és visszaforgatják. XD
2023. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy alkoholista nem igazán tud sunyiba inni! Ha nem is látja a családtag hogy pont iszik a hatást meglátja...
2023. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kisoda? Ém? Hátehüevaj
2023. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!