Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok hamar elaludni?

Hogyan tudok hamar elaludni?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom magamnak, hogy aludnom kell, mert holnap korán kell majd fölkelnem, akkor csak még inkább nem megy. Elvileg ha megpróbálnék ébren maradni (az ágyban fekve), akkor hamarabb elaludnék. De én nem tudom ezt mondani magamnak, egyszerűen nem megy. Mit kéne csinálnom?

2023. ápr. 19. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nekem alvás zavarom volt, meg kicsi most is van. Akkoriba egy szem altató volt a megoldás, most fél szem 05-ös frontin lefekvés előtt bő fél órával, de ezt se kell mindég.
2023. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Befekszel az ágyba, mint aki aludni szeretne és bármi van ott maradsz, nem kelsz ki. Ha a szervezet nem alszik el az már az ő baja, hogy fáradtan kell végigcsinálnia a napot. Néhány ilyen és hozzászoksz, be fog állni.
2023. ápr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Verd ki. Én mindig bealszom utána.
2023. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fáraszd le magad a nap végére.

Ha munka keretén belül nem adódik, akkor sport, otthoni tevékenységek, aktívabb hobbik stb.


Lefekvés előtti utolsó 2 órában ne egyél, vagy ha szól is a hasad, akkor pár falatot.


A lefekvés előtti 0.5-1 órában ne használj elektronikai dolgot pl telefon, tv stb.


Az alvás előtti maszturbálás, szex szintén egy javaslat.


Minden elhangzott opciót betartok. Azóta jókat alszok.


Ha ezek mellett se javul semmi, akkor egy kivizsgálás javasolt.

2023. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Időzítővel kikapcsolásra beállított tévén keresel egy "magyar" bajnoki labdarúgkapáló mérkőzést!

-Legkésőbb 10 perc alatt kómába esel.

2023. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd a tv-t,a reklámokon elalszol.
2023. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!