Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt miért látom így? Többi lent.

Ezt miért látom így? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az egész a konditeremben kezdődött. 17 éves vagyok és szerintem már most elég jó fizikumom van, de akármikor belenézek egy tükörbe (a falra van rátéve, és a földig ér le kb. 2x18 méteres), mindig úgy látom magamat mint akit megcsonkítottak, talán ez a jó szó. Tudom hogy nem így nézek ki a valóságban, látszik hogy torzít az a tükör, azonban a probléma ott kezdődik hogy amikor bárki más a tükör előtt áll legyen az egy szállkás testépítő vagy egy átlag ember, mindenki ugyanúgy néz ki a tükörben mint a valóságban. Vannak olyan tükrök/helyek, ahol ugyanakkorának látom magamat, pl. a liftben ahol térdtől lefele ki vagyok takarva, meg az otthoni tükrökben. Ennek mi az oka?

2023. ápr. 23. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
18 méteres tükör? 😳
2023. ápr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gungasam ***** válasza:
Azokat a hülye tükröket le kell szerelni. Letakarni. Befesteni, stb. Törni nem. Azonkívül amikor valaki sokat nézegeti magát a tükörben az egy lelki betegségnek a tünete. Azt hiszem nárcizmus a neve. Reggel mielőtt elmégy hazulról megnézed a pofád nem e vagy taknyos . A hajad nem e kócos. Oszt ennyi elég a tükörből. A testépítést érzi az izmaiban aki edz, nem kell hozzá tükör.
2023. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!