Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a legkönyebben...

Hogyan lehet a legkönyebben (legálisan) pénzt szerezni? Sportfogadással szinte lehetetlen, a többi szerencsejátékkal abszolút lehetetlen. ("mennyé dógozni kötsög" beszólásokra nem vagyok kíváncsi. Dolgozok, ha látom a végén a pénzt.)

Figyelt kérdés

2022. febr. 23. 18:44
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
köszi előre is a normális válaszokat. Tudom, hülye kérdés. Mégis vannak emberek, akik találnak módot a könnyű és kényelmes életre. Az ő válaszaikat várom.
2022. febr. 23. 18:46
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénzre van szükséged?? Nem mindegy, hogy havi 20-30e, vagy 5 millió kell....
2022. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Az összeg tényleg nem mindegy, másrészt mihez értesz?
2022. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
19 éves szociálpedagógus hallgató vagyok egyetemen. Férfi egy elnőiesedett szakmában. Sosem fogok sok pénzt keresni a munkámból. Hogy mennyi pénzt? Annyit, hogy tudjak élni a későbbiekben nélkülözés nélkül. Ez inflációt nem számítva is alsóhangon 400 ezer kézhez havonta. Nem most kell a pénz, a lehetőségeket keresem, hogy jó életem legyen a jövőben. Nem akarok rossz minőségű, olcsó ételen élni, egyszobás lakásban élni, nézni az akciókat, az életbenmaradásért küzdeni.
2022. febr. 23. 19:46
 5/27 A kérdező kommentje:
400 ezer nettóból egész normálisan el lehet éldegélni. De mondjuk havi 300 alatt nem is értem mi ad életkedvet az embereknek. Nem akarok rabszolga lenni.
2022. febr. 23. 19:49
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, ahoz hogy pénzed legyen el kell valamit adnod időd, erőd, tudásod ezek közül a legkényelmesebb a tudásod, tehát érts valamihez és azt add el.
2022. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

De akkor miért mentél szocpedre...??? Azért azt már tizenévesen is lehet tudni, hogy ezzel nem leszel nagypénzes ember...


Nem késő, nyergelj át vmi IT-szakra... Vagy nem megy a matek?

2022. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
41%
Bitcoinba kell fektetni
2022. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
automatizálással.
2022. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem megy a matek... Nagyon nem. Alig mentem át érettségin. Mérnök és informatikus karrierek kizárva. Töriből vagyok nagyon jó, de azt nem lehet kamatoztatni szerintem szinte semmilyen területen. A cryptopénz befektetés meg szerencsejáték. Ha meglenne az a 2-3 millió forintom, amiből már talán érdemes befektetni, akkor is S&P 500 részvényt vennék bitcoin helyett.
2022. febr. 23. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!