Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy koltoznek sokan nemetorsz...

Hogy koltoznek sokan nemetorszagba? HOGY?

Figyelt kérdés

max ugy lehetne hogy egy par honapig az utcan elsz vagy valami mert az alberlethez kell jovedelemigazolas ami nincs ha munkad sincs amikor odamesz...


hogy van ez, uraim?


2023. ápr. 26. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, kell jovedelemigazolas, hogy biztos jovedelmed van. En sem tudom hogy ezt hogy lehet megoldani pedig en is akarok majd ki menni, nem tudom hogy lenne fizetesed amikor csak most koltoztel oda.
2023. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Az albérlethez pénz kell, tőlem soha nem kértek semmiféle jövedelemigazolást pedig összesen 5x éltem Németországban 3-9 hónapos időtartamokra.
2023. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem előírás a jövedelemigazolás, csak sokan élnek vele mint lehetőség, mert ismerik a kelet-európai mentalitást és félnek. Nem alaptalanul, tegyük hozzá.

Ezen kívül léteznek munkásszállók, sőt van, hogy a munkáltató ill. munkaközvetítő gondoskodik szállásról az első pár hónapra.

Hihetetlen, nemde?

2023. ápr. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, általában olyan helyre mennek ki dolgozni az emberek ahol biztosítanak szállást.
2023. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4, software engineernek nem fognak szallast biztositani XD max bent alszok az irodaban
2023. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy max. kifizeted a fizetésedből vicces XD
2023. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mert nincs jovedelemigazolasom XD mert ha odakoltozom munkat kell keresni XD
2023. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!