Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sizerbe mennyi ideig vesznek...

Szipi2 kérdése:

Sizerbe mennyi ideig vesznek vissza hibás cipőt?

Figyelt kérdés
Még novemberben vettem egy nike af 1-et, kissebb hibái vannak, hallottam hogy egy bizonyos ideig kötelesek visszavenni a hibás terméket. A sizerben ez mennyi idő?
2023. ápr. 30. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 hét, ha webshopból van. Fél év alatt széthasználtad, most meg visszaküldenéd, no comment..
2023. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vidd csak vissza! :D
2023. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Köszi a válaszod első felét! Nem széthasználtam, télen nem is hordtam max 2-3hetet ameddig nem volt szar idő és most március végén vettem elő. Kívülről hibátlan még most is, a sarkánál kopott ki a szövet, amit már olvastam is meg ismerősoknek is volt hasonló probléma vele :D illetve a fűzőjénél a bőr egy picit meg van repedve.
2023. ápr. 30. 15:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Tehát széthasználtad.
2023. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, akkor széthasználtam😀, most jobb? Jobb lett valamivel neked? Vicc ez az egész közösség🙂🙃
2023. ápr. 30. 16:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a vicc, hogy egyáltalán felmerül a vásárlástól való elállás lehetősége fél év után, rongyosra használva a belsejét.
2023. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Vicc ez az egész közösség"

Annyiból igaza van a 4-esnak, hogy az a közösség amibe te is tartozol mindig mindent vissza akar cseréltetni ingyen és még adjanak egy másik újat cserébe. Rengeteg ilyen kérdés van itt... ezt azt megvettek, használták hónapokig és most meg jönnek a kérdéseikkel, hogy-e vissza-e cserélik-e -e?

Én sem értem, hogy egy fél éves, használt, betört cipőt miért akarsz visszavinni? Nem hibás, hanem használt. A sarka nem kopott volna ki ha jól használod, meghúzod rendesen a fűzőt és nem kódorog benne a sarkat, meg még esetleg a méretet is jól választod meg. A bőr sem repedezik ki ha megfelelően karban tartod.

Az a közösség vicc akik így akarnak élősködni a világon, hogy a használt dolgaikat visszacseréltetik.

2023. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez nem élősködés, csak élek egy lehetőséggel, nem értem mi ezzel a baj🙂
2023. ápr. 30. 16:34
 9/12 anonim ***** válasza:
A lehetőség gyári állapotú termékekre érvényes, kisfiam. Nem arra amit már szétbarmoltál.
2023. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor más boltokban miért veszik vissza fél évig, kisfiam?
2023. ápr. 30. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!