Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régen itt én voltam a hibás?

Régen itt én voltam a hibás?

Figyelt kérdés

Még anno 2017-ben 12-13 éves voltam. Mentünk anyukámmal úszni a strandra. Kicsit furán öltöztünk át mert először anyukám öltözött át a női öltözőben én addig a férfi öltözőben vártam. Aztán odajött hozzám a férfi öltözőben egy úszómester vagy valaki aki ott dolgozott,nem tudom. Majd elkezdett hozzám valamilyen nyelven beszélni.

Talán cseh vagy ukrán lehetett. Én pedig elkezdtem hozzá angolul beszélni és közöltem vele hogy: Anyukám éppen öltözik és őt várom.

Ő meg erre magyarul azt mondta hogy "ezt nem hiszem el".

Én vagyok ezért a hibás?



2022. jún. 12. 11:12
A kérdező szavazást indított:
Nem te vagy a hibás
Te vagy a hibás
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, senki se a hibás, ő azért mondta, hogy nem hiszi el valószínűleg, mert te ugye, férfi öltözőben vártál, és ezért ő azthitte, hogy anyukád, a férfi öltözőben öltözik át.
2022. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaa értem.
2022. jún. 12. 11:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek hülyének nézett?
2022. jún. 12. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, hogy annak nézett, szerintem csak meglepett volt kicsit.
2022. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel nem tudod milyen nyelven beszélt, feltételezem, hogy nem értetted. Ami neki abból le is esett, hogy angolul azt mondtad, hogy anyudat várod. És lehet azt nem hiszi el, hogy nincs itt egy magyar sem. Mivel magyarul szólalt meg.
2022. jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!