Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Maga a probléma:Ronda vagyok.


Az van, hogy egy lánynak se kellek, egyikkel se jön össze, lekoptat mindegyik.


Kisvarosban elek, aki szinten abban el az bizonyara tudja milyen. A sok pletyka, meg ha nem vagy valakinek a valakije, akkor nem birsz ervenyesulni.


Ebben a cipoben jarok en is,sok baratom nincsen,nem nezek ki jol, nem tudok az a "laza, csibesz" lenni,raadasul szegenyek is vagyunk es eppen ez a problemamnak az egyik forrasa. Mintahogy irtam,nem nezek ki jol, emiatt (is) nem kellek a lanyoknak,ilyen esetben tudom,hogy az a megoldas,hogy tenni kell ellene, ki kell magad csipni,stb,de hat,ha az anyagi helyzetem nem engedi..ebbe vagyok belebolondulva most.


Es ami irritalo ebbe még,hogy vannak,akik szinten nem neznek ki jol, de bezzeg nekik osszejon,nekem meg nem, es ezt vegignezni meg turni rendesen mar gyuloletkelto. Mintahogy a csaladom is.


Allandoan azzal jonnek, hogy szoktam-e csajozni, van-e mar baratnom,foleg a tavolabbi rokonok. Amikor meg kozlom veluk a problemamat vele egyutt azt is, hogy nincsen baratnom, es lekoptatnak, akkor meg azzal jonnek,hogy mar pedig milyen helyes vagyok es majd ugy is osszejon majd..hat hogyne,azert koptat le mindegyik..


Es nem csak ok,van amikor baratok is meg ismerosok is ezzel jonnek,miert nincs senkim,meg hogy miert utalom/kerulom a lanyokat.

Na de konyorgom,csodalkoznak? Hat hogy kerdezhetnek meg ilyet,ha tudjak jol mik tortentek velem? Hulyek ezek? Konyorgom,a lanyok le se sz*rnak,lekoptat mindegyik, hanyszor volt olyan,hogy inkabb massal jottek ossze,de meg ilyen alpari gyokerekkel meg 8 mazsas izekkel,raadasul azok se neztek ki jol,szoval nem ertem mit kellett rajtuk enni.


Es ami ebben az egeszben a legirritalobb,hogy tenni se tudok ez ellen,mert semmire nincs penzunk,pedig legszivesebben ugy tennék,mar az outfiteket is kineztem magamnak elore meg majd a hajamat is megfogom csinalni,ha lesz penzem.


Annyi, hogy szeptembertol lesz nekem gyakorlat, 83-at fogok kapni, ami nekem boven eleg,ahhoz hogy kicsipjem magam,de kibirni addig az gyotrelem lesz meg igy elni.


Nyaron fogok probalni keresni majd diakmunkat,de hat ebben a varosban a munkaero alacsony.


Mas is van igy? Nagyon ki van ebbol a f*szom.



2023. máj. 1. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Edzeni otthon is lehet, nulla forintból. A fekvőtámasz, hasprés, guggolás stb. egyáltalán semmi befektetést nem igényel, de futni is elmehetsz ingyen. Fegyencedzés kulcsszóval amúgy remek gyakorlatokat lehet találni.
2023. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tedd félre ezt a siránkozó énedet és embereld már meg magad. Nem mindig mással meg a helyzettel van gond és nem is a kinézedettel. Olyan önbizalomhiányos vagy, hogy az olvasva is szépen látszik. Szedd össze magad. Nincs veled semmi gond, azon kívül, hogy másokhoz méregeted magad. És egyet tanulj meg, aki szeret téged, az nem a pénzedet szereti, nem fogja érdekelni, hogy nem vagy milliárdos. A pénzed csak a qrvákat érdekli, őket viszont alapból jobb elkerülni, ha nem akarsz magadnak lelki sérülést.
2023. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem inkább a munkalehetőség kevés? Bizonytalan vagy, az írásodon is látszik.
2023. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szoktam edzeni,azzal nincsen gond.


Kettes.


Elore leszogezem, nem rosszbol irom ezeket, gondolom te se.


Ha ennyire nincsen velem semmi baj,akkor miert van az,hogy lekoptat mindegyik? A penz meg arra kell,hogy ruhakra koltsek,parfumre,hogy jobban nezzek majd ki.


Azert meregetem magam masokhoz,mert rossz nezni,es rosszul esik nekem,hogy nekem nem adatottak meg azok a dolgok,mint masnak. Van egy rendes tarsasaga,csajozik,szorakozohelyekre jar,jo korulmenyek kozott el,halad elore az ilyenre meg mintha Isten sulytotta le volna a haragjat.


Aki kitort mar ebbol a helyzetbol azt hogy csinalta?

2023. máj. 1. 20:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja es azert is szeretnek "fel glow upolni",mert jol szeretnek kinezni,ezaltal elerjek valamit es ne ugy banjanak velem az emberek (foleg a lanyok) mint egy sz*rkupaccal
2023. máj. 1. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ennyire nincsen velem semmi baj,akkor miert van az,hogy lekoptat mindegyik?"


Azért, mert az önbizalomhiány kívülről is látszik és baromira taszító. Ha nem szereted magad, más hogy szeressen beléd? Ezzel a "rosszul esik nekem" dologgal meg az a gond, hogy még mélyebbre süllyeszted magad, ahelyett, hogy fejlődnél, lenne önbizalmad, lenne sikered. Továbbra sem a drága pacsulin múlik, hogy lesz-e barátnőd..

2023. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt ertem,de ha dobok a kulsomon, az dob az onbizalmamon is. Es egyebkent se megyek a draga cuccokra.
2023. máj. 1. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Az önbizalom belülről fakad. A lényeg a felfogásod, gondolkodásod, nem a holmi, ami épp rajtad van.
2023. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Parfümtől legfeljebb taszítóbb leszel, hidd el. A legtöbben nem szeretjük az illatozó pasikat. Ha szappant és izzadásgátlót használsz, az épp elég.
2023. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!