Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készülhet az anyatej...

Hogyan készülhet az anyatej ékszerek?

Figyelt kérdés
Nyilván ha megkérdeznék valakit aki ebből él nem mondaná meg. Nem kereskedelmi célból érdekel, hanem saját magam szórakoztatására, mert szeretek Mindig új dolgokat kipróbálni. Igazából próbálkoztam és besárgult hónapokkal később. Egy videóban láttam hogy valami port adtak hozzá és elkevertek, de nem mondtak,nem irtak mi az a fehér por. Egyebkent letezik olyan konyv ami a gyantakeszitesrol szol? Akarmi,mint pl pitypangot hogyan rakják bele?!

2023. máj. 8. 20:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Készülhetnek*
2023. máj. 8. 20:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos angol nyelven megvan valahol a neten az infó. Engem taszít ez a téma, nem kerestem.


Pitypang öntésnél csak óvatosnak kell lenni és nem telibe a pitypangra kell önteni a gyantát, hanem köré, alá. Aztán hézagok közé ahol kell.


Tudtommal nincsen gyantás könyv.

Bár érthető is valahol, mert nagyon sok féle kötésű, szerkezetű gyanta van. Mindegyiknek sajátosak a tulajdonságaik.


Gyantás oktatások vannak adott embereknél, de ott is csak azokkal a gyantákkal dolgoztok, amikkel az illetőnek van tapasztalata.


A tárgytól, és annak méretétől is függ milyen gyantát használsz.


Szinezők, formaelválasztók stb se mindegy.


Meg ugye adott gyantáknál védőfelszerelés. Több embert is láttam már, akik helyzet jelentettek a kórházból is durva állapottal.


Akármi infót keres az ember, legjobb angolul keresni, eddig mindent megtaláltam, ami érdekelt.


Az anyatejes "receptet" féltve örzik a magyar csoportban is. De biztos vagyok benne ők is meglelték valahol az infót.

2023. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!