Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hiányzik a cicám, mit tegyek?

Hiányzik a cicám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Keress egyet! Annyi mászkál az utcán. Próbálj egyet elcsalni magaddal!
2023. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TappancsMancs ***** válasza:
Keresés lenne az első. Vannak kutya cica oldalak, vannak eltűnt-elveszett odlalak, ahol szintén meg kell nézni. A környéken is kereseni kell és akár szórólapozni a fotójával és a telefonszámoddal. Ha már tényleg nincs más, akkor szerintem is fogadj magadhoz egy kóbor cicát. Jó lesz neki is. Youtube-on rengeteg videó van kóbor cicák és kutyák befogadására, elcsalogatják, enni inni adnak neki, megmosdatják, orvoshoz viszik...
2023. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Cicám meghalt 😥
2023. máj. 9. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerezz egy másikat.
2023. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz másikat. Úgyis most születik a legtöbb, biztos találsz egy házat ahol csesztek ivartalanítani a macskát, most meg gazdit keresnek a piciknek. Pár hetet azért még várni kell :D


Lehet, hogy érzéketlennek hangzik ez a megoldás, de sokkal könnyebb úgy túllépni a kiskedvenc halálán, ha hozol másikat. Nyilván pótolni nem fogja, de boldogságot hoz az életedbe :D

2023. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Enyhíteni úgy tudod,hogy befogadsz egy másik mentett vagy menthető cicát akinek rengeteg szeretetet nyújtasz.

Nekem is nagyon hiányzik a cicám,de amióta ez a kis dilis aki most van,hozzám került;betölti azt az űrt amit a másiknak a halála okozott. Nagyon szeretem az állatokat és sosem fogom megérteni hogy miért élnek ilyen kevés ideig.Fáj a tudat..de tudom,hogyha több állatnak segítek,az nekik is jó és nekem is.

2023. máj. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!