Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemrég láttam M.Jacksonról...

Nemrég láttam M.Jacksonról videókat,bunkók voltak vele,megsajnáltam.Sztem jó ember volt.Halála miatt mostmár szomorú vagyok,sírtam,pedig idáig nem érdekelt.A zenéit sem hallagtom,de mostmár hiányzik hogy nincs köztünk.Mit tegyek? Nyomaszt az egész...

Figyelt kérdés

#Hogyan lépjek túl Michael Jackson halálán?
2023. ápr. 13. 19:57
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
(a kérdés író vagyok) Teljesen össze vagyok zavarodva, valaki esetlege tudna adni valami jó tanácsot? A degradáló válaszokat kérlek mellőzzétek. Tényleg tanácsra van szükségem, furán érzem magamat.. Hiányzik a személyisége mert szerintem egy jobb hellyé tette a világot amikor élt, viszont tényleg, ha nem látom róla azokat a videókat, akkor nem tartanék itt, nem érdekelne... Viszont mostmár, hogy láttam miket csinált, segített a gyerekeken. Jó ember volt (szerintem), és lehet hogy az idegesít, hogy (szerintem) nem érdemelte meg a sok utálkozást, a korai halált meg főleg nem. Kérlek tényleg mellőzzétek az olyan kommenteket, hogy:"Ez hülye" vagy "Michael Jackson-on mit lehet szeretni". Nagyon hálás lennék ha valaki majd egy-két jó tanáccsal segítene. Előre is köszönöm!
2023. ápr. 13. 20:05
 2/25 anonim ***** válasza:
58%

Figyu, ha a negatív kommenteket nem vagy hajlandó elfogadni, akkor alapíts egy M.J. fan clubot (vagy csatlakozz egy már meglévőhöz) és ott ajnározd őt, vagy kérj tanácsot a többi (elvakult) fanatikustól, akik minden olyan tagot, aki kritikát fogalmaz meg, azonnal kizárják. Ez itt nem az a terep. M.J. egy súlyosan személyiségzavaros pedofil volt, akit a saját apja nyomorított meg. Az utolsó éveiben a rengeteg plasztikai műtét következtében már inkább hasonlított Yodára, mint a saját korábbi önmagára.

Hogy mit tegyél? Azt, amit mindenki más is: hallgasd a zenéjét, nézd a klipjeit, ha neked ez tetszik. Mást aligha tehetsz.

2023. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
Bizonyára azok a gyerekek is szívesen emlékeznek rá, akiket molesztált.
2023. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#2-es Igazából nem arról van szó , hogy nem tudom elfogadni, hanem hogy nem értem mi történik velem, hogy az egyik pillanatról a másikra törődöm vele, úgy, hogy nem is ismertem.. de ezt elvileg nyilván "csak én tudhatom" de még én sem, és ez a bajom, amin mások nem biztos hogy tudnak segíteni. Nekem viszont jobb erzes, ha leírom.
2023. ápr. 13. 22:51
 5/25 anonim ***** válasza:
Lehet valami hasonlóságot érzel a sorsotok között. Saját sérelmeidet rá vetíted ki.
2023. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#3-as pont az ilyen hozzászólásokra nem vagyok kíváncsi... Ezt senki sem tudhatja biztosan, hogy így volt e... Én csak abban reménykedem, hogy nem, de a célja annak, hogy írtam, nem ez volt. Hanem az amit fent leírtam.
2023. ápr. 13. 22:55
 7/25 anonim ***** válasza:
Valamilyen empátiarohamban szenvedhetsz... Millió ember van, akit több okod lenne sajnálni, nem elvitatva MJ érdemeit sem.
2023. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Lehet ... Köszi egyébként a válaszokat..
2023. ápr. 13. 23:13
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszi a választ egyébként, mert sztem most jöttem rá hogy miért volt ez az egész. Valszeg azért kezdtem el sajnálni őt, mert átéreztem a helyzetét. Velem nem pont ilyen dolog történt, de van tapasztalatom abban, hogy milyen ha az emberek nem képesek elfogadni úgy, ahogy vagyok. Én amúgyis ilyen típus vagyok, hogy egy adott dolgon sokáig tudok görcsölni.. lehet hogy azért mert túlságosan együttérző vagyok? Van ilyen? :((
2023. ápr. 13. 23:19
 10/25 anonim ***** válasza:
Persze, túl magas az érzelmi intelligenciád, ezért empatikusabb vagy. Bár én a pedofíliától okádok, de ettől persze szeretheted a zenéjét, nincs ezzel semmi baj. Felhozok egy másfajta példát is, nekem a Doors ilyen, pedig Morrison már sajnos évtizedek óta halott. Viszont aki érti, az érti.;)
2023. ápr. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!