Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kínai boltok, szerintetek is...

Kínai boltok, szerintetek is drágák lettek?

Figyelt kérdés
Lehet csak Budán, de konkrétan drágábbak, mint bármelyik másik bolt...miért van ez? Betévedtem ma egybe és Zewa wc - papír kb 500 Forinttal több, mint ( nem akciósan) Spar, Dm stb. üzletben, Hell 330 Ft hát kb sehol nincs annyi max kicsi boltokban, zsepi 490 Ft totál nem márkás nem is értem...érdemes pesti oldalon megnéznem pár kínait vagy egész Budapesten így elszálltak náluk is az árak mit tapasztaltok?

2023. máj. 11. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Mivel az infláció őket sem kíméli ezért igen.
2023. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyilván, de ettől még mindig alatta voltak a Lidl - Aldi-Spar-Tesco - Auchan árnak.

Ki fog kínaiban vásárolni ha drágábbak mint ezek? A kérdés ez.

2023. máj. 11. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Határozottan, pont tegnap néztem egy galéros polót egyik kínaiban (vidék), Aztán mikor megláttam az árát gyirsan visszatettem. 7.500ft volt.. Bronpixbe ezért 3-at kapok pl
2023. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem olyan vészesre drágultak a kinaiak. Csak nem magyarban kell venni többszörös áron, durva adókkal.
2023. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!