Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segitene megtalálni...

Valaki segitene megtalálni egy képet (illetve cikket) amit már régóta keresek? Iskolai lövöldöző vagy sorozatgyilkos azthiszem

Figyelt kérdés

Láttam egy képet ahol valami sorozatgyilkos vagy iskolai lövöldözö volt bebugyolálva kényszerzubbonyba, de így tolták valami cuccon amin a reptereken a csomagot. Nem filmből hanem igazból volt és ilyen fiú volt. Rendőrök tolták. Nem volt azthiszem akkora felbontasu kep valami cikk alatt láttam.

Soha nem lattam még igazi videón vagy képen kényszerzubbonyos meg ilyen tolos izét ez az egy kép viszont nagyon megmaradt bennem de sajnos nem mentettem le.



#sorozatgyilkos #kényszerzubbony #Pszichiártria #Iskolai lövöldöző
2023. máj. 13. 22:31
 1/1 A kérdező kommentje:

De annyira megmaradt bennem nem is ilyen pszichiatriai dologra kerestem ra ranyomtam egy cikkre es abban volt úgy tolták a rendőrök

Ha beirom angolul sem adja ki

2023. máj. 13. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!