Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 4.-én adtak fel nekem ajánlott...

4.-én adtak fel nekem ajánlottan egy levelet Németországból.Folyamatosan figyelem, de 5. napja nem mozdul. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A nemzetközi kicserélőben van Vecsésen, 9.-e óta egyáltalán nem írnak róla információt. Előtte volt valami keverés, (járatindítás egyéb), holott már volt a kicserélőben és most megint ott van. Ilyennel még nem találkoztam.Telefonáljak az ügyfélszolgálatnak,hogy mi a helyzet a levelemmel?
2023. máj. 14. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyre indult el és visszafordították a kicserélőbe szerintem. Mindenképpen telefonálj.
2023. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Várni kell, másrészt nem tudsz csinálni. Legközelebb csomagkuldo szolgálatot választ, ne postazz
2023. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálj! Akkor utána szoktak nézni, több küldeményem került így elő
2023. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. Holnap mindenképp telefonálok.
2023. máj. 14. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!