Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megkülönböztetni...

Hogy tudnám megkülönböztetni a BABYMONSTER tagokat egymástól?

Figyelt kérdés

[link]

Már Chiquitát és Ahyeon-t meg tudom különböztetni a nevüket meg sok mindent tudok róluk, csak akkor már meg kéne különböztetnem. De hogy? Légyszi segítsetek🥺🥺🙏!



#K-pop #Baby Monster #chiquita #ahyeon
2023. máj. 14. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Pharita-nak egy kicsit elállnak a fülei és hosszúkás arca van, én innen jegyeztem meg. A hangja hasonlít Rosé-éra.


Rukának a felfelé ívelő, kicsit “rókás” szeme jellegzetes. Ugye, ő rapper, a stílusa is valamivel vagányabb emiatt, szóval ez alapján elég könnyű.


Haram a “magas lány”. Frufruja van és világosabb barnára van festve a haja. Mélyebb hangja van, Jisoo-éra hasonlít.


Asa a másik japán és szintén rapper lány Ruka mellett. A magassága is hasonló, de neki kerekebb arca van. Rajta látszik, hogy inkább a japán szépségideálnak felel meg.


Rora is a magasabbak között van, az orrnyerge szélesebb. Neki is kicsit elállnak a fülei, de kerekebb formájú.

2023. máj. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a color coded lyrics videókat ajánlanám még. Itt van egy példának.


[link]

2023. máj. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Újabban Haram is szőke.

De szerintem debut előtt még alakítanak a megjelenésükön, hogy az egyéni karaktereik jobban átjöjjenek.

2023. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!