Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kalandra Felben (Adventure...

A Kalandra Felben (Adventure time), miért készítette Buborék Hercegnő Goliatot? (nem tudom hogy jól írtam e)

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem azt mondta, hogy ő lesz majd az utódja, mert ő nem élhet örökké, de mégha az elemi rágó erejéről nem is tudott, azt tudta hogy halhatatlan, és végül is Borsmenta lett a következő uralkodó, akkor miért készítette őt, vagy miért hazudta hogy nem élhet örökké?

2023. máj. 15. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez valamikor a 3 évadban volt, ha jól emlékszem. A második évad végén pedig majdnem meghalt, amikor beleesett a Démon kútjába, utána pedig megszállta őt. Amikor Finn és Jake legyőzték őt, úgy kellett "összeszedni" a darabjait, ez volt az oka annak hogy megfiatalodott, mivel veszített az anyagából. Szerintem ez a halál közeli élmény hatott rá és amikor visszanyerte a korát, rájött hogy annak ellenére hogy halhatatlan, történhet vele hasonló a jövőben, ezért akart utódot, aki képes irányítani az édességeket. A Hercegnő mindig is túl aggódta a dolgokat,folyamatosan megfigyelte az alattvalóit, mint ahogy az a későbbi részekben kiderült, kicsit paranoiás és irányítás mániás is volt, ez is közre játszhatott. Borsmentára szerintem soha nem gonolt úgymint a heylettesére, inkább a segédje volt, meg aztán a sorozat elején az ő karaktere annyira még nem volt kidolgozva.
2023. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod


Erre a halálközeli élményesre nem is gondoltam, őszintén szólva a sorozat eleje már kicsit összemosódott nekem (rég láttam)


Viszont van egy kis ellentmondás, mert az utolsó részben, miután majdnem meghalt szószerint ezt mondja: ,,rágóból faragtak, semmi baj nem történhet velem, soha"

De mégis a 2.évadban

2023. máj. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!