Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ?? Nem bírom már

Mit tegyek ?? Nem bírom már

Figyelt kérdés

A családomban mindig engem hibáztatnak és ja stb .....bátyám ütt ha nem neki van igaza stb ......

És van egy barátom és ha oda tudok költözni és el megyek szó nélkül akkor haza hoznak a rendőrök?? Én már egyszer el szöktem a családom elöl és mondta anyám ha megint el szökök intézet... és én nem akarok itthon élni!! Rossz itthon !!

17y lány


2023. máj. 19. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Romák vagytok?! Bocs ezt muszáj volt megkerdeznem. De igen, még nem vagy 18 hazavisznek a rendőrök....Miert olyan rossz otthon?!
2023. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobban járnál az intézettel. Hiába fenyegetnek ezzel, a gyámügy a szüleid sem dicsérné meg. Nincs nagyszülő, vagy nagynéni, unokatesó ahol el lennél? Esetleg kollégium?
2023. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És utána miből és hogyan szeretnél megélni, nagylány? Mész a szemétégető mellé "dolgozni"? Ajj-jajj.
2023. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!