Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A csend rabságàban című...

A csend rabságàban című sorozat ami Netflixen megy, ki zuhan le a végén az erkélyről? Ana vagy Sergio?

Figyelt kérdés

Sergio

Netflix

Sorozat



2023. máj. 20. 14:21
 1/8 anonim válasza:
49%
A logikus Sergio lenne, de a nő se volt éppen normális. Mondjuk a film eleve egy logikátlan baromság volt szerintem. Irracionális történetvezetés és ostoba szereplők.
2023. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szia, Ana zuhan le a végén. A történelem megismételte önmagát.
2023. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%
Ha jobban megfigyeled a végén a kamerán látszik hogy egy férfi testalkat áll az erkélyen. Egyértelműen nem Sergio zuhant le + Ana fehér nadrágban volt, és miközben zuhant az ember látszódott egy kis fehér ruhadarab. De egyébként nagyon sza*r vége lett. :D
2023. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ana zuhant le. A lényegét a filmnek szerintem az érti, aki már állt kapcsolatban nárcisztikus emberrel. Elég kusza meg zagyva amúgy a felvezetés meg a történet vezetés, de szerintem az a lényeg, hogy ahogy az elején is megállapítják Sergio nárcisztikus személyiségzavarban szenved, de annyira előadja, hogy ő ártatlan stb a pszichiáter nő beleszeret, megsajnálja miközben a srác végig csak játszotta az ártatlant (tudta, hogy megfigyelik szerintem) aztán őt is kidobja az erkélyről végül. Egyedül csak a kislány látja milyen igazából.
2023. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ana zuhan le.
2023. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
82%
Ennyi lett a vége +? Nem is lesz folytatás? Elég szar így a vege
2023. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Elizabet0305 válasza:
Nekem tetszett így a vége, meglepett, de végülis kiderült minden, hogy Ana rossz úton haladt..ez lett a veszte.
2023. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Egy kérdés válasza:
100%

Most akkor Ana zuhant ki? Sergio maradt az erkélyen?

Lesz akkor folytatása? Így elég kesze kusza. Miért ugrott ki A a?

2023. máj. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!