Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én nem vagyok ekkora ember...

Én nem vagyok ekkora ember mint sokan,van egyáltalán jogom élni?

Figyelt kérdés

Megnéztem ezt a videót https://www.youtube.com/watch?v=vbWCfOxnDuw meg úgy általában mikor a neten nézelődök azt látom mennyi okos ember van diploma meg mindenben nagyon jók,meg van akinek jól menő vállalkozása van vagy csak több diplomája ,jól keresnek.okosak.

Viszont én egyre butábbnak érzem magam nekem nincsenek diplomáim,nincs jól menő vállalkozásom,nem keresek sok pénzt,nem vesznek fel jól menő cégekhez,nem beszélek nyelveket

.Kezdem úgy érezni,hogy nekem nincs létjogosultságom élni ebben a világban.



2023. máj. 20. 22:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

9/


Az a baj,hogy nem bírok magamról elképzelni semmit se ezért egy helyben toporgok se azt,hogy vállalkozó leszek se azt,hogy messzire elköltözök és majd magamat tartom fenn egyedül.Szóval megrekedtem.Bár előbb utóbb bele fogok kényszerülni a dolgokba de nem tudom mi lesz.

2023. máj. 27. 23:32
 12/26 A kérdező kommentje:

9/


Nem igazán vannak céljaim,a siker szerintem egy anyagilag jó élet,hogy nem leszek hajléktalan vagy csóró.Én már semmit sem tudok csak azt,hogy magamat szarnak és butának tartom ezért nem is csinálok semmit ezért nem is haladok előre.Hát tárgybeli dolgok mint pl használati tárgy? autó,számítógép,telefon.A többi hát nem is tudom.

2023. máj. 27. 23:35
 13/26 A kérdező kommentje:

10/


Én sokszor úgy érzem ebben a megragadt állapotban fog elbaszódni végleg az életem aztán valami rossz csövesként majd xy éves koromban meghalok vagy magam vetek véget az életemnek hamarosan.Nem merek már semmit se lépni,tanulni meg igen lehet de az meg sok pénzbe kerülne pl utazgatás mert itt nem sok minden tanulására van lehetőség plusz még ha valami tanfolyam az is egy vagyon lenne így megint csak le vagyok blokkolva.

2023. máj. 27. 23:39
 14/26 anonim ***** válasza:
A telefonbütykölészet azért tud messzire vinni. Hardveraprón tudsz okosan vásárolni, pontosan tudod, minek és hol nézz utána azokkal a típusokkal kapcsolatban, amiket (még) nem látsz körbe fejből, és tisztában vagy a gyártói gyökérség miatt megoldhatatlan problémákkal is. Random tróger meló mellett ha ivászat meg chips helyett beindítod a "fillérekből jót összerakni és eladni patika állapotban" bizniszt mondjuk erős középkategóriától felfelé, akkor azért összegyűjthetsz egy elég korrekt alapot legális vállalkozásra, ahol jó esetben már csak kereskedned kell bütykölni meg nem, vagy nem neked kell.
2023. máj. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is kérdeznék:#gazdag #pénz #ember #vállalkozás #diploma Ezek a meg nem valósított céljaid?
2023. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

15/


Nem azokat azért írtam,hogy könnyebben a kérdésemre találnak.Mondjuk a gazdagság jó lenne de úgy sem leszek,a pénz teremtés is jó lenne de nem nagyon vagyok rá képes,vállalkozás is jó lenne de félek a bukástól de nem emberileg hanem pénzügyileg.diplomát meg sosem akartam bár egyre kevesebbnek érzem magam ahogy látom,hogy egy csomóan főiskolát meg egyetemet végeznek és milyen okosak.

2023. máj. 31. 21:15
 17/26 A kérdező kommentje:

14/


Egy időben gondoltam hasonló dologra de a nagyon jó bizniszeket mindig elvitték meg sajna én csak boltból tudom beszerezni az alkatrészt az meg sokszoros áron van mintha pl vállalkozásként nagykerből tudnám beszerezni,hogy legyen hasznom rendesen.Bármilyen üzlethez tökösnek kell lenni én meg nem érzem annak magamat.

2023. máj. 31. 21:17
 18/26 anonim ***** válasza:
Hardverapróról vaterára dolgozva működhet az. Ez, hogy más előbb megveszi a nagyon jót, közös élményünk. Csak nekünk, akik néha elsők is vagyunk, nem gond ez, majd vadászunk jobban. Kicsit gálánsan érdemes indítani, általában beválik.
2023. jún. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, ilyen gondolkodásmóddal fordulj pszichológushoz. TB-re is van, és nem, nem vagy idióta, ellenben az önbecsülésed és a világról alkotott képed bizony a béka segge alatt van. Hidd el, ezeken többet segíthet mint gondolnád.
2023. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

18/


Az a baj ebben annyira nem vagyok benne,néha volt egy két alkalmi vétel az életemben de kb ennyi.

2023. jún. 3. 00:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!