Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én nem vagyok ekkora ember...

Én nem vagyok ekkora ember mint sokan,van egyáltalán jogom élni?

Figyelt kérdés

Megnéztem ezt a videót https://www.youtube.com/watch?v=vbWCfOxnDuw meg úgy általában mikor a neten nézelődök azt látom mennyi okos ember van diploma meg mindenben nagyon jók,meg van akinek jól menő vállalkozása van vagy csak több diplomája ,jól keresnek.okosak.

Viszont én egyre butábbnak érzem magam nekem nincsenek diplomáim,nincs jól menő vállalkozásom,nem keresek sok pénzt,nem vesznek fel jól menő cégekhez,nem beszélek nyelveket

.Kezdem úgy érezni,hogy nekem nincs létjogosultságom élni ebben a világban.



2023. máj. 20. 22:03
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

19/


Egy ideje már járok vagyis most online beszélgetünk mert dolgozok és így tudjuk megoldani.Igen az általad említett dolgok nem stimmelnek nálam.Túl sokat is bújtam a netet meg folyton a látszatot nézem meg kicsit átérzem mikor itt ott olvasok fórumokon és leszólnak embereket,hogy ezért meg azért buták vagy ha nincs diplomájuk csak is buták lehetnek.

2023. jún. 3. 00:45
 22/26 anonim ***** válasza:
A butaság nem tudományos fokozat kérdése. Ismerek olyan embert, aki 8 általánossal is túl tud járni az eszemen, és ismerek olyan 3 diplomás "tudóst" is, aki a saját cipőfűzőjét sem tudja megkötni.
2023. jún. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Tanult tehetetlenség témakörét járd körbe szerintem!
2023. jún. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

22/


Tehát azt mondod a sok iskola sem mindenre biztosíték?

2023. jún. 10. 22:24
 25/26 A kérdező kommentje:

23/


Ez mihez kapcsolható,neveltetéshez például?

2023. jún. 10. 22:24
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan a trombitáló elefánt a szobában.
2023. jún. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!