Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit értékelnek a mai lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értékelnek a mai lányok a 16/17 éves srácokban? Nem szeretem a discot meg az olyan társaságot ahol földig isszák az emberek magukat. Hol érdemes keresni értelmes lányokat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nem discoban.sok helyen vannak értelmes lányok.:)
2010. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
53%
Nem akarok általánosítani, de nem itt.
2010. jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más kell.

Nekem az, högy törődjön velem, és nagyon-nagyon szressen. Semmi sem lehet fontosabb nálam! Eddigi barátaim, mostani is, teljesen jól viseli, de tudom, hogy ez ritkaság ebben a korban :D Amúgymeg, legyen "jófej", legyen el a barátaimmal, az, hogy humoros legyen, és okos alap. Meg nembaj, ha sportos, ebben a korban ez nemnagy elvárás :D De ezek mind mellékesek, ha szeretnek, és szeretek valakit :)

Ja, és nemszeretem a "földigivást" de az absztinencia kifejezetten idegesít. Bocsi ^^

L/16

2010. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
előző válaszoló eláshatod magad, mert én értelmes vagyok!XD Meg hülye is a magam módján..:D Könyvtár?:) Csak vicceltem xD Baráti társaságba lehet, h találsz vagy suliba vagy, ha jársz valamilyen külön dologra. Nehéz normális lányt keresni megértelek.:S Én is nehzen szoktam találni rendes fiút, ha meg találok kiderül róla vmi ami miatt nem bírjuk ki együtt..xD
2010. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Bocsi amikor azt írtam, h az előző válaszoló eláshatja magát az a 20:29-esnek szólt.
2010. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Jó ne haragudjatok a kijelentésem miatt:(... de nem voltam papucs törődtem vele,mindig megtudok vkit nevetetni színházba jártam,íjászkodok vívok elég sokat szoktam sportolni,én mindig figyeltem a barátnőimre,de lehet hogy az volta baj h túlságosan kiismertem?mert elég ránéznem vkire és tudom mi a baja és akkor mindig törődtem vele
2010. jan. 25. 20:35
 7/24 A kérdező kommentje:
amúgy imádok ismerkedni:) szeretem a kalandot van mikor rám jön az hogy most elmennék valahova mindegy hova meg hogy mi lesz csak menyjünk el valahova.most abban mi a pláne ha minden levan foglalva pl.:apartman
2010. jan. 25. 20:38
 8/24 anonim ***** válasza:
63%

nem szereted az olyan társaságot ahol földig isszák az emberek magukat?

egyetemen el fogsz veszni kisanyám

2010. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%

nem szereted az olyan társaságot ahol földig isszák az emberek magukat?

egyetemen el fogsz veszni, kisanyám!

2010. jan. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
de az normális hogy mindig leisszák magukat?meg hogy lázadjunk?azért se tanuljunk?én is mindig benne szoktam lenni általában minden balhében csínytevésben de mindennek megvan a határra:D szóval most szilveszterre is azt mondom h petárdázon az ember(mi a környéknek igazi tűzijátékot csináltunk szilveszterkor...:D) de mondjuk az normális h egy öreg néni mellé az utcán direkt mellé dobni?
2010. jan. 26. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!