Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapest Park-ban milyen...

Budapest Park-ban milyen biztonsági ellenőrzés van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ismerősöm azt mondta, hogy semmilyen ellenőrzés nincsen, csak a jegyet nézik meg, meg néha a táskát.


Ez valóban igaz?


Nincsen fémdetektor stb.?


Mi van ha valaki tiltott eszközt visz be, azt, hogyan szűrik ki?


Szerintem kell lennie komolyabb ellenőrzésnek is, hogy az ilyen embereket kiszűrjék.

Vagy tévedek?


Aki volt már a közelmúltban, leírná a tapasztalatait?


Köszönöm a választ!



2023. máj. 27. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

nem találtam megbízható információt a Budapest Park biztonsági ellenőrzéséről. A hivatalos weboldalukon és más forrásokban sem találtam részletes leírást a bejutási szabályokról vagy az ellenőrzésekről.


Ami a tiltott eszközök bevitelét illeti, általában a rendezvényhelyszínek listát tartanak fenn a bevitelre tiltott tárgyakról, és a belépéskor személyzet ellenőrzi a látogatókat és a hozott táskákat. Azonban a konkrét eljárások változhatnak helyszíntől és rendezvénytől függően.


Ajánlom, hogy lépjen kapcsolatba a Budapest Parkkal közvetlenül, hogy megtudja, milyen biztonsági intézkedéseket alkalmaznak. Továbbá, ha valaki közülünk már járt ott a közelmúltban, talán megoszthatja a tapasztalatait.

2023. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy rákerestél!

Ugyanakkor sajnos Én sem találtam használható információt sajnos.


Örülnék ha valaki megosztaná a tapasztalatát ezzel kapcsolatban.


Köszönöm!

2023. máj. 28. 00:41
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Femdetektorozas vokt egy eve.

Plusz belekukucskaltak a taskakba...

Valamint esernyot nem vihetsz be. Nagyot biztos a kinti csomagmegorzőbe kell rakni, kicsit nem tudom meddig engedik. De eso eseten jobb az esokabat, amit amugy bent is lehet venni.

2023. máj. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van fémdetektor,meg táskavizit.
2023. máj. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az információkat. Azért kicsit megnyugtatóbb így.
2023. máj. 28. 07:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az ismerősöddel kell foglalkozni, - elég csak úgy odamenni, hogy ne adj okot semmilyen intézkedésre. Ha normálisan viselkedsz és nem hurcolsz magaddal, olyan eszközöket, amelyeket alkalmassá lehet tenni közveszély okozására, testi épség veszélyeztetésére, emberi élet kioltására, akkor nem lesz probléma.

Túlzott igény - és érthető okból nem is támogatott - egy biztonsági szolgálat profilját lekérdezni interneten!

Ha normálisan viselkedsz, észre sem fogod venni, hogy ott vannak, - csak a beléptetési procedúránál, amely része a feladatuk ellátásának.

2023. máj. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!