Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A biztonsági ellenőrzés után...

A biztonsági ellenőrzés után hogy tudok kimenni a reptérről (Budapest)?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni valamit a Heinemannban,ezért arra gondoltam,hogy veszek egy pár ezer forintos repülőjegyet,megveszem amit akarok,aztán egyszerűen nem repülök el.Hogy tudok távozni ilyen esetben? (megj.: Amit akarok venni,konkrétan sehol máshol nem lehet kapni,még ebayen sem,és nagyon fontos lenne nekem.)
2020. márc. 2. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze.
2020. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ki tudnal menni de en itt mas problemat latok. Ha jol tudom, az a bizonyos Heinemann vammentez (duty free) uzlet.

Abban az esetben fel kell mutatnod a beszallokartyat ha vasarolni akarsz, de az arut nem kapod rogton kezbe. Azt etviszik a repulohoz es csak a beszallasnal kapod. Velem ugy volt, mar egy par alkalommal.

2020. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Lenne beszállókártyája. Az meg hogy odaviszik a géphez, kényelmi szolgáltatás csak.


Simán ki tudsz jönni, nem vagy köteles felszállni.

2020. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Rendeld meg neten, a duty-free uzletek az evezred atverese, sokkal dragabbak.
2020. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Megkeresed az Exit feliratot, és arrafelé távozol :) Pont múlt héten jöttem úgy haza Frankfurtból, hogy ugyanoda, a beszállító kapuk közé engedtek vissza minket kiszálláskor, mint ahonnan indultunk. Az pont az A oldal vége felé volt, ott közel volt a kijárat, de biztos, hogy máshol is ki van írva. Le kellett menni lépcsőn a csomagfelvételhez, és onnan simán jöttünk kifelé.
2020. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy az 5-ös írja, vannak olyan járatok, ahol a shopi részbe engedik vissza az utasokat, tehát ki lehet jönni "legálisan" a poggyászfelvételen keresztül. Ferihegyen nekem még soha nem volt olyan, hogy a gépnél adták csak oda, amit vettem.
2020. márc. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék, mi az, ami csak és kizárólag ott kapható, sehol máshol. Ezért én tuti nem vennék repjegyet, inkább valami alkalmazottal beszélnék, hogy hozza ki nekem.
2020. márc. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!