Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A budapesti reptéren (biztonsá...

A budapesti reptéren (biztonsági ellenőrzés után) tudnék-e venni valamit?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy üveg magyar bort ajándékozni egy külföldi ismerősömnek, aki hatalmas szívességet tett nekem, de csak az az egy üveg bor lenne, amit be kellene csekkolnom. Láttam szőlőfürt formájú üvegben lévő Tokajit, gondolom ilyesmiről a reptéren ne is álmodjak, de azrt milyen jó, mindenféleképpen magyar (és inkább fehér) bort lehetne találni ott? Illetve mennyivel drágább ez ott, mint máshol?
2018. júl. 23. 14:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Na jó, az első kérdést nem úgy értettem, abban biztos vagyok, hogy találnék valamit, inkább az érdekelne, hogy milyenek vannak, ha valaki tudja.
2018. júl. 23. 14:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Kb. ilyen a válszték. Illetve itt tudsz még keresni: [link]

2018. júl. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van a duty freeben tokaji, bár szőlő formájú üvegben valószínűleg nem, de fa díszdobozos igen.

[link]

2018. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget mindkettőtöknek!
2018. júl. 23. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!