Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy/menő/szép könyvespolc?...

Nagy/menő/szép könyvespolc? Hol lehet venni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Definiáld, számodra ezek mit jelentenek.
2023. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Könyvespolcot a bútorboltban kapsz, esetleg asztalos csinál neked méretre, igény szerint.

Egyébként a könyvespolc leginkább a könyvektől lesz szép, menő és értékes.

2023. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Se nagyot, se szépet, se menő könyvespolcot nem láttam még az elmúlt 30-40 év alatt.

Inkább csak ilyen modern fajtákat. Ami leginkább csak azért modern, mert könyvek helyett inkább csak egy e-book olvasóval merném terhelni.


Meg kb. semmilyen előre elkészített bútort, szekrényt, ágyat, asztalt stb. nem láttam még, amire azt mondanám, hogy megvenném, mert szép és praktikus és stb.

Esetleg csináltass egyet, ha van rá pénz és konkrét elképzelés.

Vagy marad ideiglenes megoldásnak a préselt hulladékból készült, talán ma még nem szakad le típusú.

2023. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a szép s mi tetszik.


Csinálni se egy nagy ördöngösség.


Az ízlés egy kényes téma. Ami pl nekem tetszik, lehet neked nem fog s igaz ez fordítva is.

2023. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!