Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek (aki làtta), a...

Szerintetek (aki làtta), a Violetta vagy a Hannah Montana a jobb sorozat?

Figyelt kérdés

A hugommal egyszer ezen vitàztunk (mert mi unalmunkba màr ilyenen is vitàzunk), hogy melyik a jobb sorozat. Èn a Hannah Montanara voksoltam, mert pörgősebb, jobban hozzànk tinikhez szól (jó nyilvàn kivève mikor sztàrkodik), a poènok is jobbak benne, a Violettàba szinte nincs is poèn ès a karakterek is jobbajk(pl Rico, hogy folyton gonoszkodik) a Violettàba meg alig van cselekmèny, az is vontatott, a legjelentősebb egyènisègű karakterek (pl. Ludmilla) is a sorozat nèhàny rèsze utàn erőltetettè vàlik, ràadàsul van egy-kèt titok amit az èvad vèégèig kihúznak, ahelyett hogy új titkokat talàlnànak ki ès ha mondjuk valaki el akarja mondani a màsiknak az egyik titkot, akkor lèp be egy màsik szereplő ès ezt folyton eljàtszàk ès engem ez mindig úgy fel tudott...idegesìteni!

Nektek mi a vèlemènyetek? Szerintetek melyik a jpbb ès mièrt?



2023. jún. 1. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tudom, hogyan is lehet kérdés. 😂 ezt a két sorozatot össze se lehet hasonlítani. Természetesen a Hannah Montana.

Láttam mindkettőt. Gyerekként, és felnőttként is, de a Violetta egy borzalmas sorozat. Szinészi tudás 0, történet 0. (Lehetett volna jobb is a sztori, de elcsesztékxd) Violetta rángatózása "tánc" néven szánalmas. Nem is tudom annó, hogy tetszhetett. Baromi gyerekes, cringe szar.

Hannah Monana viszont felnőtt fejjel is élvezhető. Jól van megírva, és jó a színészi játék.

2023. jún. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csakis Hannah Montana! Amióta az eszemet tudom ismerem és szeretem mind a sorozatot, mind a sorozat zenéit, mind Miley Cyrus-t. Humoros, tanulságos, és néhol persze klisés Disney sorozat, de a jobbik fajtából. Szerintem egyébként ez a Disney egyik legsikeresebb sorozata. A Violetta-ból csak néhány részt láttam, de egyáltalán nem tetszett, nem az én világom. Persze ez is nagy siker volt, sokan szerették anno (meg szeretik most is), de valahogy nem visz rá a lélek hogy adjak neki egy újabb esélyt.
2023. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zsuzsi 2002 válasza:
Mindkettőt szerettem.
2023. júl. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!