Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Falra szerelhető, talp nélküli...

Falra szerelhető, talp nélküli wc leszakadhat?

Figyelt kérdés

Mindíg is ilyen wc-ét szerettem volna, de párom fél attól hogy leszakad hisz mindketten 100kg felett vagyunk. Én kb 110,ő 130 körül. Vannak ismerőseink akiknek bevált, de olyan is akinek leszakadt. Sullytól, vagy szerelőtől függ inkább a dolog?


(Normális válaszokat várok. Kérlek mellőzzétek a le kéne fogyi stb megjegyzéseket.



2023. jún. 2. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Van súlyhatára, igen. Ez meg van adva a termékleírasban. Szerintem nektek talpas kéne vagy fogyjatok le.
2023. jún. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Simán leszakad!
2023. jún. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Termékleírást csekkolni kell, ám tény: nem 100kg felettiekre vannak tervezve.


No és nem mindegy milyen állapotú falra van felszerelve.


Szerintem hagyd ezt az ötletet. Lehet csak jó potya körötök lenne időben, munkában és anyagiakban is.

2023. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk alapból olyan van, a párom 150kg körüli, még sosem szakadt le 4 év alatt :)
2023. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Ez a fajta wc nem a falra van szerelve, hanem egy fém keretre, amit aztán beburkolnak csempével. Nem szakad le!
2023. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy befalazókeretre van szerelve, nem szakad az ke ha azt hazsnáltak. Akiknek leszakadt, ott valami mekk mester csak simán felfúrta a falra
2023. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!