Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen hosszú idő még...

Miért ilyen hosszú idő még megjön a shein rendelésem?

Figyelt kérdés
Körülbelül 30-35ezer Ft értékben rendeltem a napokban 16.án rendeltem,most 5.e van. Elég vegyes, van benne ruha ékszer vegyesen. Nekem azt mondták ismerőseim,hogy nekik 4-5 napon belül itt volt. 15.-ére fontos lenne, hogy megjöjjön. Gondoljátok,hogy a napokban megjöhet? Valaki járt már így?

2023. jún. 5. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is általában egy hét alatt meg szokott jönni, ma 15 nap de az is a kovid alatt volt
2023. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem meg kell, hogy jojjon. Mivel sok mindent rendeltel, nem biztos, hogy egy helyen, egy raktaron van nekik, ezert lehet sok ido. Nekem meg 4-5 napon belul sohasem jott meg a rendelesem, de eddig 2 het volt a legtobb, amit vartam
2023. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!