Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mennyire igazságos? A...

Ez mennyire igazságos? A többiek dolgozatot írtak, én pedig nem voltam amikor ők írták ezért felelnem kell

Figyelt kérdés
Matekból dolgozatot írtak a többiek és ráadásul mindent használhattak hozzá, füzetet, telefont, tankönyvet, bármit. Én nem voltam mert hegedű vizsgám volt aznap. Aztán másnap azt hallom hogy nekem a táblánál kell felelnem amiért nem voltam doglozatírásnál. Ami ráadásuk nagyon kínos lesz mert ezt az anyagot nem értem és kb mindenki érti rajtam kívül.. Valószínűleg egyes lesz a feleletem.. Nagyon félek hogy mi lesz, de nagyon igazságtalannak tartom a dolgot.. Pláne úgy, hogy egy matek dogánál se hiányoztam az évben, csak ezen az egyen. Igaz, a matek tanárom nem tudja miért nem voltam suliban, de meg se kérdezte..
2023. jún. 6. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán. De azt azért nem hiszem el, hogy a tanár engedte a telefon használatát.
2023. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pedig engedte :/
2023. jún. 6. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez ilyen. Valamit valamiért.
2023. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb légy olyan acélos, hogy ezt előre szépen megbeszéled a tanárral, és máris sokkal jobba lesz a helyzet.
2023. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!