Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kenyér végével mit szoktatok...

Kenyér végével mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nagy meglepetésre megesszük. Nem gondoltad volna, ugye?
2023. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Megfordítom, hogy az legyen az eleje.
2023. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Megesszük.
2023. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Megeszem. Az a legjobb!
2023. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Boldogult ifjúságomban (Igen, az átkosban minden jobb volt! :-) a sercli jutalomfalat volt. A legfinomabb. Most cukrosan csak nézegethetem a kenyeret. :-(

Egyébként a rendes vekni esetében, ha az jó minőségű kenyér, akkor pl. tartalmas leveshez (mint. például gulyás) szoktam enni, vagy ƒ„nem kenős” hideg ételhez. Tepertőhöz, szalonnához.

Az olyan kenyereknél, aminek csak olyan egy milliméteresen semmi héja sincs, frissen sem roppan, semmi élvezeti értéke sincs a végének, de a közepének sem.

2023. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Melegszendvicsnek elkészítve a legjobb! Bár ha friss, akkor simán a legjobb vajaskenyérnek!
2023. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A legjobb része a kenyérnek!
2023. jún. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én csak a kenyér héját eszem meg. Szerencsére elég nagy a család ahhoz, hogy a többi is elfogyjon. Minden gyerek tudja, hogy a sercli apué, és kész.

És persze mindig ropogósan eszem - vagy frisset, vagy ha a kenyér lefagyasztott része kiengedett, akkor icipicit kenyérpirítón "regenerálva".

2023. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!