Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jogi lépést tehetek...

Milyen jogi lépést tehetek pontosan ezügyben, és hol?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy milyenek az esélyeim azzal kapcsolatba hogy pert nyerjek a volt Hollandiai munkáltatóm ellen, aki nem fizetett ki áprilisban. Eljöttem, úgy volt május 5-ig utalják az áprilisi fizetést ami a mai napig nem történt meg. Be voltam jelentve, és a főnök sms-ben elismerte hogy nem fizetett ki, és olyan indokokkal állt elő hogy az egyik szintén magyar volt munkatársam elkérte tőle az én fizetésemet valami kamu indokkal és neki utalta el. Na most ez nyilván nem állja meg a helyét, mikor számonkértem a magyar srácot nyilván egyből letiltott. A főnök meg írt egy sms-t, hogy a srác bizonyította neki hogy ő elutalta nekem a pénzem. (Nyilván nem történt meg). Feljelentést, kártérítési pert vagy mit kell pontosan indítani ilyenkor?

Hollandiai magyar ügyvédekre gondoltam, szerintem fel is veszem velük a kapcsolatot. Egyébként többet is dolgoztunk mint a megengedett óraszám egy héten, valamint a szállás körülményei is nagyon gázak voltak de úgy voltam vele átvészelem... igazából sms-be mindent beismert a főnök maga ellen.



2023. jún. 11. 17:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!