Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2014 őszétől fogja bevezetni...

2014 őszétől fogja bevezetni a kormány hogy emelt szinten kell érettésgi az általakuk megadott tantárgyból (ha egyetemre akarsz menni) én 2014 májusba fogok érettségizni, de akkor én pont nem esek bele ugye? Vagyis nem kell emelt szintűznöm semmiből?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert valahol azt láttam hogy 2013ban fogják ezt bevezetni,de 1 csomó oldalon visszont,hogy 2014 ősz, de amit előbb is írtam én 2014 májuba érettségizek akkor én pont nem essek bele
2010. okt. 11. 21:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
jóvan nem kell felháborodni csak gyorsan írtam,sztem mindenkivel előfordul hogy elír vmit de mindegy nem álok le vitatkozni
2010. okt. 11. 22:33
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem csak az a szó nem volt helyes, úgyhogy tényleg a nyelvtannal kellene először valamit kezdeni.
2010. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nyugi már, a kérdező még csak most elsős, lesz még nyelvtanórája elég.


Kérdező: az elmúlt évek tapasztalatai alapján azt kell mondjam, hogy ne foglalkozz ezekkel az elrejelzésekkel. Ugyanis addig ötször módosítani fogják még. Tanulj úgy, hogy a fontos tárgyakból - amiből lehet, hogy emelt szintűznöd kell - legyél végig ötös, tanulj meg mindent. Aztán majd az utolsó évben, amikor már biztos lesz, hogy kell-e emelt szintű, akkor felkészülsz (ötös szintről már nem nehéz).

Most még ők se tudják, mit akarnak, csak beszélnek összevissza, nem érdemes hallgatni a dologra, amíg nincs lefixálva. Különben ezt a dolgot is évek óta mondják, de még eddig nem sikerült bevezetni egyszer sem.

2010. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
az előző válaszaló előtti nem fogod fel h gyorsan írtam? omfg...
2010. okt. 12. 14:35
 15/21 A kérdező kommentje:
am meg nyelvtanból 4-5ös vagyok szóval nem kell itt keménykedni kössz ^.^
2010. okt. 12. 14:37
 16/21 anonim ***** válasza:

Valóban?

Na ne monnd!

ha 4-5-ös lennél akkor tudnád mi az a szövegértés, és nem kérdeznél hülyeségeket.

Ennyi.

Kérdeztem valamit, arra nem voltál képes normális választ adni,akkor meg ne engem kritizálj.

Olvasd el a kérdésedet mielött kiírod, aztán utána puffogj!

2010. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja igen , most nézem azt nem is Én irtam, de ettöl függetlenül ugyanazt gondolom.
2010. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem, azt én írtam.:D Tartom is a véleményem, hogy tök mindegy milyen gyorsan írok, akkor sem fogom a szavakat kevesebb/több mássalhangzóval írni.És előttem már többen írták, hogy mi lesz. Nem kívánom tovább kommentálni.....
2010. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
na jó szerintem hagyjuk csááá leszarom a véleményed meg hogy mit hiszel
2010. okt. 12. 21:42
 20/21 anonim ***** válasza:

Ne magyarázkodj már neki,felesleges!

Már úgy is mi vagyunk a hibásak:))

2010. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!