Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2014 őszétől fogja bevezetni...

2014 őszétől fogja bevezetni a kormány hogy emelt szinten kell érettésgi az általakuk megadott tantárgyból (ha egyetemre akarsz menni) én 2014 májusba fogok érettségizni, de akkor én pont nem esek bele ugye? Vagyis nem kell emelt szintűznöm semmiből?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert valahol azt láttam hogy 2013ban fogják ezt bevezetni,de 1 csomó oldalon visszont,hogy 2014 ősz, de amit előbb is írtam én 2014 májuba érettségizek akkor én pont nem essek bele
2010. okt. 11. 21:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Csípjél már vissza...köszi!

Nem érted, hogy válaszolni akartunk, de nem tudtunk, mert nyelvtanilag nem volt helyes a mondat egy része.

Hát olvasd már el végre, aztán utána magyarázz.

Senki nem azt irta, hogy analfabéta vagy, csak azt, hogy nem tudjuk mit akarsz kérdezni, mert kétértelmü a kérdésed!

Te nyelvtan királynö!!!!!

2010. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!