Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Automata óra működése?

Automata óra működése?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy ideje használok egy automata órát, de néha azt veszem észre, hogy reggelre megáll, ennek mi lehet az oka? Lehetséges, hogy lefekvés előtt nem mozgok eleget, de attól még szerintem működnie kéne reggelente, viszonylag minőségi, Fredrique Constant a márka. Az megoldás, ha este kicsit rátekerek mindig lefekvés előtt vagy nem tesz neki jót? Én úgy logikáztam, hogy kevésbé tesz rosszat, ha esténként feltekerem, mintha beállítom az időt gyakran. Óraforgatón is gondolkodtam, hogy lehetne venni.

2023. jún. 12. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Karban van tartva rendesen, ki van takaritva?
2023. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el egy komolyabb óraszervizbe, átnézik, megcsinálják rajta amit kell.
2023. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mozgásszegény életmódnál ezek általában csak néhány napig működnek. Még a generátorosok is.

Néhány fajtánál a felhúzóval rá lehet segíteni.

2023. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de rosszat akkor nem tesz neki, ha esténként rátekerek párat a biztonság kedvéért?
2023. jún. 13. 23:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tesz rosszat ha normálisan működik. Túlhúzni nem tudod (automatáknál ez alapvető) onnantól meg mindegy hogy te húzod vagy a lengősúly.
2023. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!