Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szép kártyára valahol lehet...

Szép kártyára valahol lehet könyvet vásárolni?

Figyelt kérdés

Igazából már annyi mindenre, tárgyi dolgokra is elfogadják főleg online felületeken a szép kártyát, annyira hihetetlen, hogy könyvre meg nem találtam semmit...

Gondoltam megkérdezem, hátha valali mégis tud ilyen lehetőséget, akár személyesen vagy online, mindent meghallgatok szívesen!

Köszönöm.



2023. jún. 15. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én semmilyen tárgyról nem tudok, könyvről főleg, amiért (hivatalosan) elfogadnák, nekem le kellett ennem... Ez az egész a kulturális rendezvények, az üdülés, és a szabadidős tevékenységek támogatásáról szól.
2023. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És persze az éttermek, ki ne hagyjam.
2023. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Yozz.hu-n ruhákra, Chockolat Brown-ba szoláriumozásra, Optikshop-ba szemüvegre pl. elfogadják....meg ki tudja még hol, mire. Illetve van kényelmes lábbelik boltja. ott is elfogadják. Érdekes, hogy akkor könyvre miért ne lehetne jó, de kösz a segítséget, talán majd egyszer erre is sor kerül, elvégre szerintem bőven beleférne a kategóriába....:/
2023. jún. 15. 15:50
 4/5 anonim válasza:
100%
Igen, sajnos ezzel a problémával én is küszködök. :/ Annyi jó könyvet tudnék venni...
2023. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Még a szép kártya legkezdetén volt pár hely ahol lehetett könyvet is venni belőle, de ezt hamar kivették. Mert hát a könyv miért is lenne kultúra... (pedig az)

Én elégedett lennék ha legalább lenne egy jó hosszú lista a szépirodalomba sorolt könyvekről amiket lehet belőle venni. De ma már ez is lehetetlen, vagy nagyon gáz lenne a lista...

2023. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!