Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudok vásárolni online, ha...

Tudok vásárolni online, ha már csak a kártyára magára kell várnom?

Figyelt kérdés
Elég érdekes kérdés, de fogalmam sincs hogyan kell használni még. Valaki azt mondta, hogy tudok vásárolni/utalni online maga a kártya nélkül, de kértek információkat, például CVC-t vagy pontosan mi is volt, ami szerintem magán a kártyán lesz rajta? Hogy van ez? Kaptam papírokat, de egyenlőre nem találtam rajta ilyeneket. Vagy levan töltve a CIB app, esetleg ott kéne valahol keresnem?

2022. dec. 30. 02:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A kártyát csak akkor tudod használni ha kiküldik és aktiválod(ehhez instrukciókat külön levélben kapod meg).

Addig max a számláról tudsz utalni,vagyis bank átutalással tudsz vásárolni

2022. dec. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha már legyártották a kártyád, akkor talán tudsz virtuális kártyát generálni a cib mobil appban (kártyáim menüpont), de csak akkor, ha olyan a kártyatípusod
2022. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!