Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A múltkor este haza felé...

A múltkor este haza felé jövet láttam egy nénit akinek fájt a laba,nem volt hol laknia.Hajlektalan volt. A kukában keresett enni valót megsajnaltam és vettem neki egy adag főtt ételt.Szerintetek ez nagyon gáz? Más is csinált már ilyet?

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én mekiztettem egy hajléktalan bácsit
2023. jún. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Így csak nyújtottad a szenvedését. Még egy napig életben maradt.
2023. jún. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Aha, én is szoktam fájós lábúnak tettetni magam + leállok kukázni, csomószor adtak is már nekem lóvét.
2023. jún. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
Én is csináltam már ilyet, de ugyanannyi pénzből inkább olcsóbb és tartós élelmiszert jobb venni. Tartós kenyeret és tejet hozzá valami egyébbel. Esetleg mentőket ki lehet neki hívni, de nem tudom hogyan reagálnának. Elvileg kijönnének.
2023. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz, sőt, a segítőkészséged dícséretes. Mondjuk én is adtam már olyan "koldusnak" pénzt, akiről később számomra kiderült, hogy saját háza van és nyugdíjas. Nem bántam meg, és én azt a párszáz forintot nem sajnálom a rászorulóktól. Az az igazán gáz és szomorú, hogy itt tartunk. A hajléktalanokból is lehetne normális munkából élő embereket képezni, csak ők már sajnos feladták ezt, így maradt nekik a koldulás, alkohol, kábítószer. Talán úgy lehetne ezt megelőzni, hogy bárki képes legyen saját egzisztenciát teremteni tisztességes módon. Illetve méltóztatnék idézni egy régebbi kampányszlogent: "Senkit sem hagyunk az út szélén". Persze. 🤢🤮
2023. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
ezt a kampányt úgy kellett érteni, hogy Senkit sem hagyunk az út szélén, hanem berúgjuk az útszéli árokba.
2023. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
@6 Jogos!
2023. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!