Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan nyugtassam meg magam?Ho...

Hogyan nyugtassam meg magam?Hogyan tanuljak meg jól táncolni otthon?

Figyelt kérdés
Amikor valamit nem tudok vagy nem sikerül valami amit nagyon szeretnék szószerint az idegeim ilyenkor összeroppannak.Ezt úgy értem hogy káromkodok dühöngök ,ordibálok.Majd mikor lenyugottam elkezdek sírni.Nagyon gyakori szinte mindennap van.Nálam nem hat az ilyen Jóga,Gyertya vagy bármi.Hogyan nyugtassam meg magam?A másik pedig az hogy rajongok a Blackpinkért.Próbálkozok a táncokkal de nem megy valamit mindig rosszul csinálok bénának érzem magam.Bp táncokat pedig nem tanítanak Budapesten.Tudtok ajánlani olyan tippeket ehhez és youtube csatornákat hogy menjen?

2023. jún. 16. 16:08
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
41%
2023. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem érdemes lenne elbeszélgetned egy pszichológussal a dühkezelési problémáidról, ne várd meg, hogy nagyobb baj legyen.
2023. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha a 12 éves idegbeteg blackpink fan vagy, akkor nincs semmi hozzádfűznivalóm:D


Ha bárki más vagy, kedves kérdező:

Én úgy tudtam legyőzni a dühöngést, ha valamiben nem értem el sikereket, akárhogy próbálkoztam, hogy egyszerűen tisztáztam magamban: nem sikerülhet minden, úgy, ahogy szeretném, pláne nem elsőre. Nem azt kell tudatosítanod magadban, hogy ha akarsz, akkor sem lehetsz tökéletes, hanem csak érezd át, hogy ha mindig a tökéletességet akarod hajszolni, akkor soha nem leszel igazán boldog, mert minden apró félrelépést hibának fogsz elkönyvelni, és akkor az egész jókedved ugrik a kukába.

Próbálj meg örülni az apró sikereknek, például ha eltalálsz egy mozdulatot, vagy jó az arckifejezésed vagy csak szimplán jól érzed magad tánc közben, akkor örülj neki, élvezd ki, ünnepeld meg magad!


A tánchoz pedig annyi segítségem van, hogy vegyél levegőt közben, mozogj szabadon, ne korlátozd a tested, és érezd magad magabiztosnak! Emellett nagyon sokat segít, ha felveszed magad videóra, és utána visszanézed, hogy mi az amit rontottál, azon utána próbálhatsz javítani.

Hidd el, előtted is volt, és utánad is lesz még millió és egy olyan ember, aki megnézi a magáról készült videót, és azt mondja "atyavilág, mindent elrontottam". De ne hagyd hogy ez elbátortalanítson, a hibák azért vannak, hogy tanuljunk belőlük, és abból nem fogsz tanulni, ha abbahagyod, vagy mérgelődsz, mert "nem megy".:)

2023. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
61%
Most nézem... csak viccnek szántam, nem olvastam végig... egy szakemberrel szerintem is beszélj, jobb lesz.
2023. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Tappancs, legalább én értettem a viccet.;)
2023. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy megnézem azt, amit még szeretnék tanulni, és azután beírom YT-ba (ez csak egy példa), hogy Blackpink Playing With Fire 50% speed mirrored (mert itt a valóságot mutatja). És akkor én ez alapján tanulom még. És nem kell minden kicsi apró hiba miatt dühöngened. Ahogy #3 írta, a hibák azért vannak, hogy tanuljunk belőlük. De hogyha ez sem megy tényleg pszichológushoz kell járnod. Remélem tudtam én is segíteni!
2023. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!