Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Gyulai "The iron eagel...

A Gyulai "The iron eagel rocker shop"-ba mennék, mi a pontos címe?

Figyelt kérdés
(Nem tudom eldönteni Városház utca 5 vagy 9?)

2023. jún. 18. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A 9 lesz, mert az 5-ös szám az egy lakóház teljes egészében, bolt nélkül. Amúgy nem tudom honnan jönnél, de a kettő között nincs tíz lépés szerintem. Ez nem Budapest :D
2023. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És érdemes oda elmenni?
2023. jún. 20. 08:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Honnan jönnél? (Legalább azt írd meg, hogy hány km-ről) Mit szeretnél venni? Miért nem hívod fel őket, ha konkrétan keresel valamit? Nehéz megmondani, hogy érdemes lenne-e eljönni idáig, ha nem tudjuk, hogy milyen célból és mennyit kellene utaznod. Én még soha nem jártam ebben a boltban, de délutánra megnézem neked, hogy ott van-e a Varoshaz u. 9-es szám alatt, és ha igen, a nyitvatartást is leírom. Annyit tudok mondani, hogy Gyulára érdemes ellátogatni, de hogy ebbe a boltba is, azt sajnos nem tudom.


E szerint a link szerint a Varoshaz 9 alatt talalhato, es itt megtalalod a telefonszamot is. Masik oldal szerint a Csabai u. 3 alatt van a bolt.


[link]

2023. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából Okányból Gyulára (35km). És azért mennék hogy hátha találok valami jót.
2023. jún. 20. 12:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Ruhára értem.
2023. jún. 20. 12:23
 6/12 anonim ***** válasza:

A Városház utcán nem találtam ezt a boltot, pedig ketszer is vegig setaltam rajta. A 9-es szám alatt egy Vanity akármi Design shop van most, ami egyaltalan nem rocker shopnak néz ki. A 5-ös szám alatt változatlanul egy lakóház áll. A Csabai ut 3 szám alatt most nem tudtam megnezni, hogy mi van, de a heten kimegyek oda is biciklivel.


Szerintem csak úgy gyere Gyulára, ha összekötöd az utazást valamivel, ami hasznos, vagy érdekes számodra. Pl. haverokkal strandra vagy a hamburger barba, a végvári napokra, stb.

2023. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Csabai ut 3 szam az a TESCO, szoval lehet, h annak a teruletere koltozott a bolt. A heten megnezem neked.
2023. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hamar kéne mert hétfőn megyek Gyulára
2023. jún. 23. 18:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Ma delben voltam a Tescoban, es ott nem talaltam ezt a boltot. Ha mégis ott talalható, akkor a melegtől nem lattam meg sajnos :-)
2023. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor marad a Városháza utca 9
2023. jún. 23. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!