Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerethetem az animékt ha...

Szerethetem az animékt ha keresztyén vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretem az animéket (mármint amiket eddig láttam) és nem tudom hogy ez így vallásos szemmel elfogadható e. Mellete néha készítek 1-2 tárgyat (demon slayer babám és kardom van eddig).

2023. jún. 20. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Igen.


Üdv, Jézus.

2023. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne szerethetnéd?
2023. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
A kettő nem zárja ki egymást. Sokáig nem tudtam, de KAP ( Kovács András Péter-humorista) is Istenhívő. Először meghökkentő volt számomra a közönség felé mutatott humora miatt. Vannak podcast-jei amiben kifejezetten erről beszél. Hallgass bele, ha bátortalan vagy!
2023. jún. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Az animék a sátán műve, szóval nem.


Viccet félretéve, az anime nagyon liberális műfaj. Ha te ilyen nagyon konzervatív keresztény vagy, pl. homofób, akkor nem fog tetszeni kb. az animék fele.

Ha az ilyeneket leszarod és annyira vagy hívőm, hogy hiszel istenben, de mindenki azt csinál, amit akar, akkor rendben leszel.

2023. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Az anime tele van biblia ellenes LMBTQ-val. Ne nézz ilyet!
2023. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Legtöbb keresztény ismerősöm a tízparancsolatot sem tudja betartani (különösen, hogy felebarátod feleségét ne kívánd), nem hiszem, hogy amit írtál bármit is számítana.
2023. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!